Vjezdové brány

Dle zaměření u vás doma či v jiném místě realizace vyrobím vjezdové brány na míru přesně podle vaší představy a požadavků. Mám zkušenosti s výrobou brány až do 10 m šíře průjezdu. Samozřejmostí je finální montáž, kterou zrealizuji během jednoho dne. Jak se rozhodnout pro správnou variantu? Každá stavba vyžaduje trochu jiné řešení, společně přijdeme na to nejvhodnější právě pro vás. Vyrobím posuvnou bránu s pohonem na dálkové ovládání či otočnou dvoukřídlou vjezdovou bránu. Materiál výplně v nosném rámu, stejně jako při výrobě plotu, můžete volit z kovu, hliníku či tahokovu.

Samonosné posuvné brány

V současné době patří právě tento typ brán mezi ty nejoblíbenější. Samonosná posuvná brána nabízí elegantní a pohodlné řešení vjezdu na váš pozemek. Poradí si snadno i s větší šíří a je velmi praktická pro svou prostorovou nenáročnost. Ve výsledku nebude o mnoho širší, než samotný vjezd, což mnoho majitelů obydlí uvítá. Brána se kotví na samostatný betonový základ. Další z výhod, kterou mnozí ocení je, že je velmi nenáročná na údržbu. Vzhledem k tomu, že se křídlo brány posouvá několik centimetrů nad zemí, vyhnete se tak v zimě například úklidu sněhu před odjezdem z vašeho domova. Pro ještě větší pohodlí můžete k bráně zvolit elektrický pohon.

Otočné křídlové brány

Otočná vjezdová brána působí velmi luxusně. Co se prostoru týče je však o něco náročnější. Abyste mohli zvolit tento typ, budete za bránou potřebovat dostatek místa. Je tedy ideální například pro domy s dlouhou příjezdovou cestou. Obvykle je volí ti, jejichž bydlení nedisponuje bočním prostorem pro zasunutí brány. Většina zákazníků volí způsob otevírání směrem k nemovitosti (tedy dovnitř), ale možné je i řešení opačné. Oproti výše zmíněné variantě se brána kotví na dva sloupky.

Máte zájem o výrobu vjezdové brány? Kontaktujte mě. Rád s vámi vše osobně zkonzultuji. Více fotografií naleznete ve Fotogalerii. Sledujte také novinky na mých facebookových stránkách.

  • Pískování, tryskání
  • Komaxit (odstíny RAL)
  • Lakování
  • Žárové zinkování