Tahokov ploty

Máte hotový dům, kterému chybí už jen třešinka na dortu v podobě finálního oplocení? Plot není jen bezpečnostním prvkem, zajišťujícím vaše soukromí. Představuje estetickou součást rodinného bydlení, průmyslového či jiného areálu a dotváří charakter celého exteriéru. Realizuji oplocení objektů a pozemků v Moravskoslezském kraji, po domluvě i dále. Navrhnu, vyrobím a během dne namontuji ploty – od těch tradičních, kovaných, až po moderní tahokov ploty. Společně vaši představu určitě zrealizujeme. Rád vám pomohu zvolit vhodnou velikost jednotlivých plotových dílců i zorientovat se v materiálech. Výběr finálního designu už je pak jen na vás.

Kde začít

Základem každé realizace je zaměření u vás doma a přesné vydefinování vaší představy. Každý prvek oplocení je originál. Vyrobím jej tak, aby odpovídal všem vašim požadavkům. Rád pro vás zhotovím plot z tahokovu samostatně nebo včetně vjezdové brány či vchodové branky. Design bude samozřejmě záležet jen na vás. I zde však platí, že jednou zvolený design plotového dílce by měl být kompaktní napříč celým oplocením. Dominantou plotu bude zvolený motiv. Nabídka motivů – tedy způsob proříznutí plechových desek, je velmi široká. V podstatě se liší mírou propustnosti, která ovlivňuje, jak moc je či není oplocení průhledné. Pokud jde o materiál, můžete se rozhodnout mezi hliníkem nebo ocelí. Tahokov je v současné době stále oblíbenější variantou oplocení a není se čemu divit. Nejenže skvěle vypadá, ale je také odolný a poskytuje volný tok světla a vzduchu.

Povrchová úprava tahokov plotu

V kooperaci zajistím závěrečnou povrchovou úpravu žárovým zinkováním, která je dále zcela bezúdržbová. Finálním procesem, kterým plot projde, je nanášení vámi zvolené barvy metodou práškování a následné vypálení v peci. Nebo se můžete rozhodnout ponechat plot pouze v zinku. Finální barva je třešinka na dortu, která rozhodne o závěrečném efektu. Barva zajistí nejen vizuální vzhled, ale také ochranu oplocení, nejen před korozí, po dlouhá léta.

Máte zájem o tahokov plot? Neváhejte mě kontaktovat, rád s vámi vše osobně zkonzultuji. Více fotografií naleznete ve Fotogalerii. Sledujte také novinky na mých facebookových stránkách.

  • Pískování, tryskání
  • Komaxit (odstíny RAL)
  • Lakování
  • Žárové zinkování