Vchodové branky

Dle zaměření u vás doma či v jiném místě realizace vyrobím branku na míru přesně podle vaší představy a požadavků. Zaměřuji se jak na branky klasické, jednoduché až po různě zdobené a esteticky náročnější varianty. Samozřejmostí je finální montáž, kterou zrealizuji během jednoho dne. Jak se rozhodnout pro správnou variantu? Každá stavba si žádá trochu jiné řešení, společně přijdeme na to nejvhodnější právě pro vás. Je samozřejmě důležité zachovat jednotný vzhled napříč celým oplocením. To utváří první dojem celého objektu a mělo by korespondovat se stylem, ve kterém se obydlí nese.

Povrchová úprava branky

Materiál výplně v nosném rámu si stejně jako při výrobě plotu můžete vybrat z kovu, hliníku či tahokovu. Stejně tak si můžete zvolit, zda se vydáte moderní cestou rovných linií nebo bude branka ozdobena nějakým okrasným prvkem. Díky kvalitní dvojnásobné povrchové úpravě žárovým zinkováním a následně práškovým lakováním, disponují branky dlouhou životností. Stávají se tak odolnými vůči korozi i vůči slunečnímu záření a povětrnostním vlivům. Koroze v místech svárů se tak nemusíte obávat ani po několika letech.

Máte zájem o výrobu vchodové branky? Neváhejte mě kontaktovat, rád s vámi vše osobně zkonzultuji. Více fotografií naleznete ve Fotogalerii. Sledujte také novinky na mých facebookových stránkách.

  • Pískování, tryskání
  • Komaxit (odstíny RAL)
  • Lakování
  • Žárové zinkování