Krby, grily

Oheň pod otevřeným nebem lidi odjakživa stmeluje. Také milujete léto plné grilování s přáteli? Nevzdávejte se rodinných posezení u krbu ani s nadcházejícím podzimem, kdy jsou večery stále chladnější. Na zakázku vyrobím velké designové krby i malé zahradní grily, které budou originální ozdobou každé zahrady i terasy. Jejich design je nepřehlédnutelný.

Neomezené možnosti
Vyrobím zahradní grily či designové krby s nerezovou vložkou v grilovací části. Krb s masivní konstrukcí o síle 4 mm (na fotografii vpravo) disponuje vytahovacím spodním roštem a výsuvným popelníkem. Povrchovou úpravou je tryskaní, poté finální nástřik žáruvzdornou barvou a na závěr vypálení v peci. Pokud byste měli zájem, krb mohu vyrobit i ve variantě COR-TEN.
Povrchová úprava COR-TEN
Rozhodnout se můžete také pro variantu COR-TEN, která je v současné době obzvláště populární. COR-TEN je mikrolegovaná svařitelná konstrukční ocel a pyšní se výjimečnou odolností proti povětrnostním vlivům. Máte zájem o výrobu krbu či chcete zhotovit zahradní gril? Kontaktujte mě. Rád s vámi možnosti proberu osobně. Více fotografií naleznete ve Fotogalerii. Navštivte také mé facebookové stránky.

  • Pískování, tryskání
  • Komaxit (odstíny RAL)
  • Lakování
  • Žárové zinkování